ENGLISH VERSION     Znajdź nas: Facebook

O firmie

Firma TM Transport – Spedycja oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Działając na wielu płaszczyznach, za każdym razem tworzymy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Directional City Signs

W naszej ofercie, znajdą Państwo usługi drogowe, lotnicze, morskie, kolejowe, a także magazynowanie oraz neutralizację dokumentów. Specjalizujemy się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym, oferujemy także przewozy specjalistyczne (np. przewozy ładunków LTL w kontrolowanej temperaturze, ładunki ponadgabarytowe jak i bezpośrednie dostawy na produkcję).

Na tle konkurencji wyróżnia nas rzetelność i terminowość świadczonych usług, a tabor którym dysponujemy spełnia wszystkie niezbędne normy i wytyczne, aby mogli Państwo powierzać nam swoje materiały i ładunki, spokojni o ich bezpieczeństwo.

Pracownicy naszej firmy tworzą wyspecjalizowany zespół, dla którego największe znaczenie ma jakość, skuteczność i zadowolenie Klienta. To wszystko sprawia, że jesteśmy niezawodną, stabilną organizacją, której zaufało już dziesiątki Klientów.

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI