ENGLISH VERSION     Znajdź nas: Facebook

Polityka jakości

Firma TM Transport – Spedycja oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Działając na wielu płaszczyznach, za każdym razem tworzymy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

W celu zabezpieczania ciągłości produkcji naszych Klientów, a przede wszystkim minimalizowania kosztów transportu i magazynowania towarów, działamy wg. zasad JIT (just-in-time).

Na tle konkurencji wyróżnia nas rzetelność i terminowość świadczonych usług, a tabor którym dysponujemy spełnia wszystkie niezbędne wymagania Klientów, aby mogli Państwo powierzać nam swoje materiały i ładunki, spokojni o ich bezpieczeństwo.

Pracownicy naszej firmy tworzą kompetentny i wyspecjalizowany zespół, dla którego największe znaczenie ma jakość, skuteczność i zadowolenie Klienta. Na tej podstawie doskonalimy swoje procesy zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015. To wszystko sprawia, że jesteśmy niezawodną, stabilną organizacją, której zaufało już dziesiątki Klientów.

Zakres i granice systemu zarządzania jakością:

Świadczenie usług spedycji na terenie Euroazji w tym organizowanie środków transportu, nadzór nad odbiorem, trasą i dostawą frachtu, planowanie i optymalizacja tras, nadzór nad zapewnieniem bezpieczeństwa przewozu, świadczenie usług zarządzania magazynowaniem na terenie Europy, oraz usług neutralizacji dokumentów transportowych na zlecenie Klientów. Działalność firmy jest prowadzona w Ząbkach przy ulicy Radzymińskiej 326/305.

Certyfikat ISO 9001:2015

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI