ENGLISH VERSION     Znajdź nas: Facebook

Przewoźnicy

Pen on the contract papersWarunki współpracy z przewoźnikiem

Zasady weryfikacji przewoźników faktycznych

Dla przewoźników zainteresowanych współpracą z TM Transport – Spedycja przygotowaliśmy szczegółowe wytyczne dotyczące proponowanych przez nas warunków współpracy, które znajdziecie Państwo w poniższym dokumencie.

Plik do pobrania:Ogólne warunki umowy TM Transport-Spedycja-przewoznik

Naszym Partnerom w biznesie zapewniamy stabilną współpracę w oparciu o warunki korzystne dla obu stron.

Warunki współpracy z dalszym spedytorem

Dla naszej firmy ważne jest, aby każda nawiązywana współpraca opierała się o jasne kryteria wyznaczające na co dzień standardy naszej pracy. Dlatego też, firmy spedycyjne zainteresowane współpracą z TM Transport – Spedycja zapraszamy do zapoznania się z ramowymi zasadami współpracy proponowanymi przez naszą firmę:

Plik do pobrania: Ogólne warunki umowy TM Transport-Spedycja – dalszy spedytor

Podejmij wyzwanie i działaj razem z nami!

Oferta współpracyCooperation on Chrome Carabine with White Ropes. Focus on the Carabine.

Przewoźnicy, z którymi współpracujemy to bardzo ważny element każdego łańcucha dostaw, dlatego do współpracy poszukujemy podmiotów zainteresowanych solidną i długotrwałą współpracą w ramach przewozów krajowych i międzynarodowych.

Wszystkim naszym Partnerom zapewniamy atrakcyjny system rozliczeń, terminowe płatności na korzystnych zasadach oraz współpracę z firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami współpracy zapraszamy do kontaktu z nami!

 

 

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI