ENGLISH VERSION     Znajdź nas: Facebook

TM Transport – Spedycja sponsorem ONICO Warszawa

TM Transport – Spedycja sponsorem ONICO Warszawa

20.06.2017

ONICO Warszawa pozyskała nowego partnera. Stołeczny klub w sezonie 2017/2018 wspierać będzie firma TM Transport – Spedycja.

– Witamy firmę TM Transport – Spedycja w gronie naszych sponsorów. Cieszymy się, że jej właściciel obdarzył nas zaufaniem – powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes ONICO Warszawa. – Jesteśmy pewni, że współpraca przyniesie wymierne korzyści obu stronom. Firmie TM Transport – Spedycja zapewni reklamę na najwyższym poziomie i pozwoli zbudować relacje z potencjalnymi klientami, a nam da dodatkowe środki na budowę silnego klubu, który ma włączyć się do walki o medale mistrzostw Polski – dodał.

Firma TM Transport – Spedycja oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego klienta. W swojej ofercie ma usługi drogowe, magazynowanie oraz neutralizację dokumentów. Specjalizuje się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym. Oferuje także przewozy specjalistyczne (np. przewozy ładunków LTL w kontrolowanej temperaturze, ładunki ponadgabarytowe, jak i bezpośrednie dostawy na produkcję). Na tle konkurencji wyróżnia ją rzetelność i terminowość świadczonych usług. Najwyższe standardy usług potwierdzone są certyfikatem ISO 9001:2015.

TM Transport – Spedycja sponsorem ONICO Warszawa

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI