ENGLISH VERSION     Znajdź nas: Facebook

Transport drogowy

LogistikDo dyspozycji naszych Klientów oddajemy sieć transportową, która pozwala nam, za każdym razem, na wypracowanie najwygodniejszego dla nich rozwiązania. Specjalistyczna flota pojazdów, którą dysponujemy to nasz sposób na realizację zleceń dla Klientów z różnych branż i profesji. Nasza firma specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz transporcie specjalistycznym, a kompleksowość naszych usług w tym zakresie i możliwości, jakie daje współpraca z nami sprawiają, że dorównujemy rynkowym liderom.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu na różnych płaszczyznach transportu możemy dla naszych Klientów realizować zlecenia przewozu różnych towarów tj.: FMCG, art. spożywcze, art. farmaceutyczne, lekarstwa, opakowania, elementy konstrukcyjne, chemia gospodarcza, surowce i komponenty do produkcji, maszyny, materiały budowlane, elementy wyposażenia, papier, art. rolne, granulat

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami i partnerami w Polsce i za granicą, a dzięki stałemu monitorowaniu pracy naszych dostawców i dotychczasowemu doświadczeniu przy realizacji różnorodnych zleceń i kontraktów, możemy zapewnić Klientom najwyższą jakość w procesie ich obsługi.

Wieloletnie doświadczenie zgromadzone na krajowych i międzynarodowych rynkach dystrybucyjnych, umożliwiają nam szybką i skuteczną realizację zamówień Klientów w ramach transportu drogowego.

Naszą specjalnością jest:

Transport ponadgabarytowy (oversize)

Kolejną gałęzią, którą oferujemy naszym klientom jest kompleksowa obsługa przewozu ładunków ponadgabarytowych. Decydując się na współpracę z nami w aspekcie takich przewozów, zapewniamy Państwu:

 • UzysEnglish Signs E297 - Oversize Loadkanie zezwoleń
 • Pilotaż dla zabezpieczenia drogi na czas przejazdu
 • Dostosowanie infrastruktury drogowej do wymaganych potrzeb
 • Doubezpieczenie ładunku jeśli wartość jego przekracza nasza polisę OC

 

Transport FTL & LTL w kontrolowanej temperaturzeMint in ice cube isolated on white

Bazując na wiedzy i doświadczeniu zapewniamy:

 • Cało-pojazdowe oraz częściowe przewozy międzynarodowe
 • Warunki temperatury kontrolowanej w przedziale -25°C + 25°C
 • Konsolidacja i transport towaru z wielu miejsc do kilku odbiorców w tym samym regionie
 • Wydruki temperatury

 

Dostawy Just-in-time (JIT)

WLogistik celu zabezpieczania ciągłości produkcji, a przede wszystkim minimalizowania kosztów magazynowania towarów, oferujemy wysoko wyspecjalizowane dostawy JIT (just-in-time) towarów na i z produkcji. Organizacja takich dostaw może być wykonywana tylko przez bardzo doświadczony personel, gdyż w tym łańcuchu nie ma miejsca na jakąkolwiek stratę czasu. Dla dostaw tych zapewniamy Państwu:

 • Dedykowaną osobę
 • Podwójną obsadę
 • Dostawy ekspresowe

 

 

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI