ENGLISH VERSION     Znajdź nas: Facebook

LTL (transport częściowy, transport drobnicowy)

Przy realizacji zleceń związanych z międzynarodowym transportem częściowym lub drobnicowym stawiamy na wydajność przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Specjalnie dla naszych Klientów zapewniamy konsolidację i transport towaru z wielu miejsc do kilku odbiorców zlokalizowanych w tym samym regionie.

Podobnie, jak w przypadku transportu całościowego, w ramach przewozów częściowych i drobnicowych, zapewniamy utrzymanie odpowiedniej temperatury w przedziale od – 25°C do + 25°C i dostarczamy Klientowi wydruki temperatury.

Terminowość dostaw, pełna realizacja zamówień Klientów, dokładność, solidność oraz konkurencyjne ceny to tylko niektóre powody, dzięki, którym zaufali nam nawet najbardziej wymagający Partnerzy, powierzając nam swoje dostawy.

Drogi Gościu !

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI