SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA DO 3 5 TONY

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy sieć transportową, która pozwala nam, za każdym razem, na wypracowanie najwygodniejszego dla nich rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Magazynowanie

Świadczymy pełny zakres usług związanych z magazynowaniem materiałów: od załadunku, poprzez rozładunek do sprawdzania ilości towaru i dystrybucję przesyłek.

Dowiedz się więcej

Neutralizacja dokumentów

Posiadając wysoce zaawansowany system operacyjny oferujemy naszym Klientom wsparcie w postaci neutralizacji (zamiany) dokumentów transportowych.

Dowiedz się więcej

Transport kolejowy

Obsługujemy przewóz kontenerów z Chin, w tym pełne kontenery (FCL) – 40 ft oraz ładunki drobnicowe (LCL). Oferujemy pełen serwis – od drzwi do drzwi, kompleksową obsługę celną, obsługę terminalową wraz z dostawą pod wskazany adres.

Dowiedz się więcej

Fracht lotniczy

Fracht lotniczy daje możliwość przewozu towarów w najkrótszym czasie, bezpiecznie, skutecznie. Dużą zaletą jest możliwość dostarczenia przesyłki z odległych miejsc na świecie.

Dowiedz się więcej

Fracht morski

Fracht morski możemy realizować dla ładunków pełnokontenerowych FCL, jak i drobnicowych LCL. Drogą morską możemy przewozić produkty ponadgabarytowe lub niebezpieczne.

Dowiedz się więcej