TRANSPORT PONADGABARYTOWY RUMUNIA

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy sieć transportową, która pozwala nam, za każdym razem, na wypracowanie najwygodniejszego dla nich rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Magazynowanie

Świadczymy pełny zakres usług związanych z magazynowaniem materiałów: od załadunku, poprzez rozładunek do sprawdzania ilości towaru i dystrybucję przesyłek.

Dowiedz się więcej

Neutralizacja dokumentów

Posiadając wysoce zaawansowany system operacyjny oferujemy naszym Klientom wsparcie w postaci neutralizacji (zamiany) dokumentów transportowych.

Dowiedz się więcej

Transport kolejowy

Obsługujemy przewóz kontenerów z Chin, w tym pełne kontenery (FCL) – 40 ft oraz ładunki drobnicowe (LCL). Oferujemy pełen serwis – od drzwi do drzwi, kompleksową obsługę celną, obsługę terminalową wraz z dostawą pod wskazany adres.

Dowiedz się więcej

Fracht lotniczy

Fracht lotniczy daje możliwość przewozu towarów w najkrótszym czasie, bezpiecznie, skutecznie. Dużą zaletą jest możliwość dostarczenia przesyłki z odległych miejsc na świecie.

Dowiedz się więcej

Fracht morski

Fracht morski możemy realizować dla ładunków pełnokontenerowych FCL, jak i drobnicowych LCL. Drogą morską możemy przewozić produkty ponadgabarytowe lub niebezpieczne.

Dowiedz się więcej