Transport drogowy

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy sieć transportową, która pozwala nam, za każdym razem, na wypracowanie najwygodniejszego dla nich rozwiązania.

Transport drogowy to specjalistyczna flota pojazdów, którą dysponujemy to nasz sposób na realizację zleceń dla Klientów z różnych branż i profesji. Nasza firma specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz transporcie specjalistycznym, a kompleksowość naszych usług w tym zakresie i możliwości, jakie daje współpraca z nami sprawiają, że dorównujemy rynkowym liderom.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu na różnych płaszczyznach transportu możemy dla naszych Klientów realizować zlecenia przewozu różnych towarów tj.: FMCG, art. spożywcze, art. farmaceutyczne, lekarstwa, opakowania, elementy konstrukcyjne, chemia gospodarcza, surowce i komponenty do produkcji, maszyny, materiały budowlane, elementy wyposażenia, papier, art. rolne, granulat.

TM – Transport Spedycja to doświadczony partner w zakresie przewozów ładunków FTL oraz LTL ADR, neutralnych jak również w kontrolowanej temperaturze (od – 25°C do + 25°C).

Wysyłka towaru odbywa się zawsze w oparciu o wcześniejsze ustalenia z Klientem, a nasi kierowcy dokładają wszelkich starań, aby Państwa produkty  dotarły bezpiecznie do celu.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przewoźnikami i partnerami w Polsce i za granicą, a dzięki stałemu monitorowaniu pracy naszych dostawców i dotychczasowemu doświadczeniu przy realizacji różnorodnych zleceń i kontraktów, możemy zapewnić Klientom najwyższą jakość w procesie ich obsługi.

Ogromne doświadczenie zgromadzone na krajowych i międzynarodowych rynkach dystrybucyjnych, umożliwiają nam szybką i skuteczną realizację zamówień Klientów w ramach transportu drogowego.

Transport różnych towarów, doskonała znajomość regionów docelowych, wydruki temperatury oraz współpraca z zaufanymi przewoźnikami to tylko niektóre powody, dla których warto porozmawiać z nami o współpracy.

Transport ponadgabarytowy (oversize)

Kolejną gałęzią, którą oferujemy naszym klientom jest kompleksowa obsługa przewozu ładunków ponadgabarytowych. Decydując się na współpracę z nami w aspekcie takich przewozów, zapewniamy Państwu:

Pozwolenia
Uzyskanie zezwoleń
Pilotaż
Pilotaż dla zabezpieczenia drogi na czas przejazdu
Dostosowanie
infrastruktury drogowej do wymaganych potrzeb
Doubezpieczenie
ładunku jeśli wartość jego przekracza nasza polisę OC

Wschód i kraje bałtyckie

Zachód